www.pphualfa.pl


Go to content

Okna i drzwi PCV

OKNA I DRZWI PCV

Współczesne okna muszą zapewniać komfort i wysokie walory użytkowe oraz sprostać najsurowszym wymaganiom trwałościowym i środowiskowym. Przede wszystkim powinny być dopasowane do Państwa indywidualnych życzeń.

Dzięki olbrzymiej różnorodności systemu profili okiennych możliwe jest wykonanie praktycznie każdego okna, o każdym kształcie i w każdym budynku. Jego kształt, kolor i funkcje pozostawiamy do dyspozycji Państwa i architekta. Zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym gotowe okno jest zawsze na najwyższym poziomie.

Wielkością okreœlajacą izolacyjność cieplną jest współczynnik k. Im jest on mniejszy, tym lepsza jest izolacja cieplna. Duża głębokość zabudowy, jak i ukształtowanie profili w technice wielokomorowej) wartość k ze wzmocnieniami od 1,1-1,6 W/m2K) umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej surowych norm o ochronie ciepła. Oszczędzacie Państwo energię, a tym samym swoje pieniądze! O dużym zaufaniu do naszych systemów okiennych świadczy fakt, że okna  wykonane z naszych profili zostały wyposażone dwie najbardziej na północ wysunięte stacje badawcze na Spitsbergenie.

Kolejną niewątpliwą korzyścią związana z wymianą okien jest podniesienie komfortu mieszkania, poprzez uzyskanie lepszych parametrów izolacyjności akustycznej.
Wielokomorowa budowa profili , specyficzny kształt i osadzenie uszczelek w specjalnych kanałach i wrębach oraz zastosowanie odpowiedniego pakietu szybowego gwarantują Państwu zbawienną ciszę.

Nasze dobre samopoczucie nie zależy tylko od zabezpieczenia przed klimatycznymi lub akustycznymi niedogodnościami. Nasze okna i drzwi mają chronić przed włamaniami.
Zatroszczyliśmy się o to przy opracowywaniu konstrukcji stosując:

* Jako materiał wysokoudarowe, twarde pvc
* Profile wielokomorowe o grubych ściankach
* Przesunięcie osi wrębu okuciowego o 13 mm od krawędzi ramy, co daje możliwość stosowania szerszych zaczepów okuć
* Wzmocnienia stalowe w skrzydłach okiennych i oœcieżnicach

Okna i drzwi nadaą charakter domowi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obok wszystkich uwarunkowań funkcjonalnych, położenie, forma i kolor tych elementów budowlanych są znaczącym środkiem kształtującym wygląd budynku. Nasza paleta profili oferuje indywidualne możliwości nadawania kształtu.

Zależnie od charakteru budowli można wybierać pomiędzy wersją skrzydła i ościeżnicy o powierzchniach leżących w jednej płaszczyźnie, a wersjami z płaszczyznami przesuniętymi względem siebie. Różnorodne szerokości powierzchni widocznych różna głębokość zabudowy (od 50 do 80 mm) oraz szeroki program profili umożliwiają dowolną stylizacje okien i wybór rozwiązań specyficznych dla danego obiektu.

W domu powinien być zapewniony stały dopływ świeżego powietrza poprzez szczeliny w oknach lub specjalne otwory nawiewne. Przenikanie powietrza przez zamknięte okna okreœla się współczynnikiem infiltracji powietrza "a". Właściwy mikroklimat w pomieszczeniu daje a = 0,1 - 1.
Urzdzeniem umożliwiającym uzyskanie kontrolowanej wymiany powietrza jest znajdujący się w naszej ofercie nawiewnik.

Wysoka jakość naszych okien PCV wpływa na to, że produkty te bogate  w szereg zalet:

- są odporne na wszelkie niszczące działanie atmosferyczne
- doskonale spełniają rolę izolacyjną ciepła, przez co są niezwykle energooszczędne
- żadne grzyby i owady nie zagrożą profilom okiennym
- okna są bardzo trwłe, ale zawsze istnieje możliwość powtórnego przetworzenia - są zatem ekologiczne
- nie trzeba się obawiać utraty koloru (gwarantujemy trwałą biel przez lata), okna nie wymagaja żadnego malowania ochronnego
- dzięki jednolitej i głładkiej powierzchni konserwacja okien jest niezwykle łatwa
- okna PCV s tańsze w stosunku do okien drewnianych
- tworzywo PCV jest niepalne, oznacza to, że samo się nie pali i gdy nie ma żadnych innych śródków zapalnych ma właœciwosci samo wygaszające
- istnieje szeroka gama kolorystyczna większościi profili
- profile PCV sa zrobione w taki sposób, by można było indywidualnie kształtować wygląd - trwale wyginać; dlatego nasze okna mogą mieć dowolny kształt
- harmonijny wyglad nadają oknom PCV łagodne i zaokrrglone linie, a duża odlegści osi wrębu okuciowego od krawędzi ramy umożliwia zastosowanie szerszych zaczepów
- ramy okna nie ulegaj naadowaniu elektrostatycznemu - nie przyciągają kurzu - są antystatyczne

ALFA | O FIRMIE | KONTAKT | WITRAZE | DRZWI WEJSCIOWE | OKNA I DRZWI PCV | POZOSTALE PRODUKTY | USLUGI | GALERIA | AKTUALNOSCI | Site Map


Sub-Menu:
Back to content | Back to main menu